GTA SA BENZİN MODU NASIL KURULUR ? Android İçin

Merhabalar bugün ki yazıda GTA SA BENZİN MODU ANDROİD için nasıl kurulacağı hakkında bir yazı paylaşmak istedim. Umarım işinize yaramıştır.

Evet yoksa sizde mi artık GTA San Andreas oynarken baygınlık geçirmeye başladınız ? Çünkü bende artık oynarken öyle olduğundan dolayı böyle bir şey söylemek istedim. Evet artık oyun sıkıcı gelmeye başladı. Gerçeklik yok ! Mesela arabaya bindikten sonra patlamayana kadar istediğin yere git nasıl olsa benzin sıkıntısı yok.

Tabi benzin sıkıntı olmayınca da oyunda gerçeklik kelimesi biraz aşağılarda kalıyor ama merak etme biz bu yüzden varız. Sizin için GTA San Andreas ‘da çok yaygın olarak kullanılan bir mod ile karşınızdayız. Peki bu mod ne ? GTA San Andreas BENZİN MODU Android

Modu hatasız bir şekilde kurmak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

NASIL ÇALIŞIR ?

Bu modun çalışıma şekli oldukça basittir bir iki cümlede hemen özetliyeyim size. İlk olarak modu kurduktan sonra oyuna giriş yapınca arabaya binin ve sağ alt köşede “gasoline” gibi bir şey yazacak onun karşısında ise sürekli arabayı kullandıkça aşağı doğru inen sayılar. Bu sayılar benzin miktarını temsil etmektedir. Çok dikkatli olmalısınız ve benzin miktarı sıfır olur ise araba olduğu yerde kalır. İkinci olarak benzin bitmeden Benzin istasyonuna gidip yakıt almanız gerekli bunu unutmayın. İşte hepsi bu kadar.

İNDİRMEK İÇİN

BİLGİLENDİRME

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back To Top